newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach w serwisie wpisz swój adres e-mail:


Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na... Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i aktualnych rabatach oraz informacji handlowych w zakresie produktów i usług od serwisu caffegaleria.pl na podany przeze mnie adres e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Serwis caffegaleria.pl informuje, że w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji biuletynu informacyjnego.W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail serwisu lub podać swój adres email i wybrać opcję "Usuń adres z listy" w powyższym formularzu.
opineo wyroznienie caffegaleria Opinie o Caffe Galeria na Opineo.pl Opinie o Caffe Galeria na Opineo.pl
Kawa i herbata Kraków


Akcesoria do kawy


Czajnik TIAMO
Czajnik TIAMO
189.00          
Cena netto: 153.66 PLN

Kupujesz hurtowo? Zapytaj o zniżkę!

dostępność towaru:
Zapytaj o dostępność

Czajnik Tiamo pour over - do metod przelewowych

Piękny czajnik ze stali nierdzewnej do metod przelewowych.
Czajnik Tiamo do zaparzania przelewowego „pour-over” o pojemnoi 0,9l z wygiętą szyjką doskonale nadaje się do zaparzania metodą „pour-over” kiedy chcemy dokładnie kontrolować proces parzenia.
Malutki, 8mm wygięty dzióbek umożliwia doskonałą kontrolę szybkości i kierunku zalewania kawy.
Ściany boczne wykonane są w podwójnej warstwy stali co jest rzadko spotykane, a pozwala na jeszcze lepsze utrzymywanie odpowiedniej temperatury. 

Czajniczek ma szeroką podstawę, wygodną podwójną rączkę i dobrze dopasowaną pokrywkę.

Materiał: stal nierdzewna,
wykończenie: chrom.

producent:

 
Firma została założona w 1995 roku w hrabstwie Taoyuan na Tajwanie.

Zajmuje się głównie dystrybucją przyborów kuchennych oraz akcesoriów do parzenia kawy.

Z powodu różnorodności metod przygotowywania kawy na świecie mamy w swojej ofercie szeroką gamę akcesoriów, m.in.: syfon, czajniczki do metody przelewowej pour-over, dripy, dzbanki do spieniania mleka, spieniacze, akcesoria do przygotowywania espresso i tampery.

Wszystkie produkty wytwarzane są pod ścisłą kontrolą i z zachowaniem wysokiej jakości tak, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Sprzedaż naszych produktów od lat odbywa się poprzez szereg kanałów dystrybucyjnych zarówno na Tajwanie jak i w Chinach, m.in. na stoiskach w domach handlowych, w dedykowanych salonach sprzedaży, w sklepach tradycyjnych i internetowych. 

Produkty TIAMO eksportowane są do klientów zagranicznych, którzy działają na obszarze Stanów Zjednoczonych, Europy, Australii, Singapuru, Japonii, Korei, Tajlandii i in.

Dzięki szeroko zakrojonej działalności możemy dzielić się naszym doświadczeniem w produkcji akcesoriów do espresso z miłośnikami kawy na całym świecie.        

Teraz TIAMO dostępne także w Polsce .....

Opinie o produkcie:


Bądź pierwszym, który zostawi opinię o tym produkcie!


Zarejestruj się, by oceniać produkty.

facebook